افزونه قراردادن فیلم آپارات در وردپرس

افزونه قراردادن فیلم آپارات در وردپرس

در این پست میخواهم به شما افزونه قراردادن فیلم آپارات در وردپرس را معرفی کنم. آپارات یکی از معروف ترین سایت های ارائه دهنده سرویس اشتراک ویدئو در ایران و جهان است. خیلی از افراد دوست دارن ویدئوهای اشتراکی خود در آپارات را بتوانند در سایت وردپرسی خود با کاربرانشان به اشتراک بگذارند. امروز میخواهم افزونه ای را به شما معرفی کنم که به کمک این افزونه به راحتی میتوانید در هر پست یا هر نقطه از سایت تان که بخواهید ویدئوهای آپارات را به کاربرانتان نشان دهید.

یکی از مزایای استفاده از افزونه نمایش ویدئو آپارات این است که دیگر نیازی نیست ویدئو را در هاست خود آپلود کنید و با این کار در مصرف حجم هاست خود صرفه جویی می کنید و سرعت بارگذاری سایت نیز افزایش می یابد.

روش های نمایش ویدئو آپارات در وردپرس

برای نمایش ویدئو aparat در سایت وردپرسی دو روش وجود دارد. هم می توان از روش نمایش ویدئو آپارات در وردپرس بدون افزونه استفاده کرد و هم میتوان از روش نمایش ویدئو آپارات در وردپرس با افزونه استفاده کرد. در این پست میخواهیم روش استفاده از افزونه برای نمایش فیلم آپارات در وردپرس را به شما اموزش دهیم.

افزونه قراردادن فیلم آپارات در وردپرس

آپارات افزونه ای به نام aparat for wordpress دارد. به کمک این افزونه می توانید هر نوع ویدئویی که در آپارات منتشر شده را به راحتی در سایت نشان داد. برای این کار در پنل مدیریت وردپرس بر روی قسمت افزونه کلیک کرده و به قسمت زیر بروید :

داشبورد –> افزونه ها –> افزودن

سپس در صفحه باز شده در قسمت جستجو عبارت aparat for wordpress را وارد کنید.

افزونه قراردادن فیلم آپارات در وردپرس

بعد از نصب افزونه به قسمت تنظیمات افزونه بروید و تنظیمات را انجام دهید تا افزونه به خوبی روی سایت شما کار کند. کار با این افزونه بسیار راحت و آسان است و تنظیمات پیچیده ای ندارد.

گزینه باز کردن در تب جدید : این گزینه برای این به کار برده می شود که کاربر وقتی میخواهد ویدئو را ببیند ویدئو در تب جدیدی برایش باز شود یا در همانجا بدون تب جدید نمایش داده شود

گزینه طول تصویر : از این گزینه برای تنظیم طول تصویر برای نمایش به کاربران استفاده می شود.

ارتفاع تصویر : این گزینه برای تنظیم ارتفاع تصویر است

تصویر دلخواه : از گزینه دلخواه وقتی استفاده می شود که بخواهید به جای ویدئو از تصویر استفاده کنید. زمانی که ویدئو شما لود نمی شود این تصویر به جای ویدئو نشان داده می شود

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *