درباره ما بیشتر بدانید

برنامه نویسی و طراحی دو جزء جدانشدنی هستند. چه برنامه نویسی وب باشد و چه بخواهید یک فایل گرافیکی طراحی کنید نیاز به برنامه نویسی دارید

حتی نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ، ایلوستریتور، ایندیزاین و … که باعث خلق میلیون ها طرح خارق العاده شده اند مدیون برنامه نویسی و ساخت این نرم افزارها هستیم.

امروزه داشتن یک وبسایت برای هر کسب و کار، فروشگاه و شرکت یک مزیت محسوب می شود اما حتی برای داشتن یک وبسایت موفق هم نیازمند طراحی و برنامه نویسی دقیق هستیم.

درباره نام ما

پروگرافر به زبان برنامه نویسی و گرافیک اشاره دارد. البته پروگراف نام موفق ترین زبان برنامه نویسی تصویری است ما به این دلیل نام پروگرافر را انتخاب کردیم که ادغامی از برنامه نویسی ، طراحی و گرافیک است.

در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ پروگرافر متولد شد و به انتشار عرضه این ساختارهای اماده پرداخت. منظور از این ساختارهای اماده انواع کدهای برنامه نویسی مختلف مثل جاوا، php، متلب، فایل های گرافیکی، قالب ها و افزونه ها و … در کنار هم است.

پروگرافر در شبکه های اجتماعی

میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از تخفیفات هیجان انگیز ما، اطلاعیه ها و اخبارمان در شبکه های اجتماعی مختلفی مثل اینستاگرام، تلگرام، ویسگون،سروش، آپارات و … مطلع شوید.

ضمانت کیفیت، پشتیبانی و بروزرسانی

سه اصل مهم درپروگرافر هستند. هر محصولی قبل از ارسال به دقت بررسی می شود. اما در صورت هر گونه سوال و هر گونه نقص در کنار شما خواهیم بود.

در پروگرافر برای محصولاتی که بروز رسانی می شوند کاربر هزینه ای برای بروز رسانی پرداخت نمی کند و با یکبار خرید می تواند به صورت دائمی به محصول و بروز رسانی های ان دسترسی داشته باشد.

هر خریدار دسترسی دائمی به محصول خریداری شده خواهد داشت و همیشه میتواند آخرین ورژن و آخرین بروز رسانی آن را داشته باشد.