حریم خصوصی

ما که هستیم ؟ سیاست حفظ حریم خصوصی ما چیست؟

آدرس وبسایت ما : https://prografer.ir است.

بر طبق توافقنامه های موجود در سایت،، پروگرافر متعهد می شود که به حقوق کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه سیاست ها و تعهدات سایت شرح داده شده است.

چه اطلاعات شخصی ما جمع آوری می کنیم و چرا ما آن را جمع آوری می کنیم

پروگرافر همواره می کوشد تا حریم خصوصی کاربران حفظ شود. زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به صورت خودکار جمع آوری می شود. ما نیز به ازای هر بیننده که از پروگرافر بازدید کند، بصورت خودکار اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع آوری کرده و ذخیره می نماییم:

۱-آدرس آی پی

اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما ( آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود. )

۲- نوع مرورگر شما

نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 10/Chrome ( این اطلاعات به صورت خودکار بوسیله کامپیوتر شما نشان داده می شود. )
۳-نظرات

وقتی بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می نویسند، اطلاعاتی را که در فرم نظرات ارائه شده است، جمع آوری می کنیم،

۴-ایمیل شما

زمانی که برای ارسال یک دیدگاه یا ثبت سفارش آدرس ایمیل خود را وارد میکنید آدرس ایمیل شما در سایت ثبت می شود. این اطلاعات به صورت خودکار ذخیره نمی شود مگر اینکه شما خودتان فرمی را در سایت پر کنید و آدرس ایمیل خود را در آن ثبت کنید.

زمانیکه شما وارد سایت ما می شوید، اطلاعاتی غیر از اینهایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، نام و شماره تلفن باشد و آنرا submit نمایید.

۵-تاریخ و زمان ورود به سایت

تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.

کوکی ها

کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند.

بنابر خصوصیت زبانهای برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در مرورگرتان غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس های پروگرافر را ندارید.

پروگرافر با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کابران ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به اطلاعاتی مانند نام، ایمیل، شماره تلفن و … اشاره کرد. لازم به ذکر است تمام مکاتبات پروگرافر از طریق ایمیل و شماره تلفنی است که مخاطب در پروفایل خود ثبت می‌کند.

پروگرافر برای اطلاع رسانی جشنواره‌ها، اطلاعیه تخفیفات جدید و … برای مخاطبان سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. در صورتی که مخاطب تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند می‌توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه موجود در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده مخاطب می‌باشد و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. پروگرافر جهت حفظ حریم خصوصی کاربر هویت شخصی مخاطبان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.